Kancelárie

Kancelárie, školy a iné interiérové priestory

VEKO Lightsystems disponuje radov produktov lineárneho osvetľovacieho systému, ktoré sú vytvorené s ohľadom na dizajn a užívateľské pohodlie v iných ako priemyselných priestoroch. Lištový systém a jeho komponenty  je možné eloxovať alebo nafarbiť akýmkoľvek odtieňom hliníka alebo  farbou RAL. LED a TL svietidlá pre toto určenie majú optiky, ochranné kryty a reflektory s nízkym oslnením, vhodné pre takéto použitie. Vaše investičné a prevádzkové náklady zníž možnosť integrácie núdzového osvetlenia, riadenia a senzorov priamo do lišty, nie je tak potrebná iná elektroinštalácia. VEKO systém a jeho svietidlá je možné použiť v týchto priestoroch

Kancelárie, školy

Pre kancelárie a školy má VEKO Lightsystems 4 rady lištového systému s rôznym dizajnom a vyhotovením, z ktorých každý môže byť použitý s LED a TL5 svietidlami a komponentami VEKO, sú to:

– TREND BASIC

– TREND DELUXE

– FLEX

– TWIN

Galérie, showroomy, reštaurácie

VEKO lištový osvetľovací systém je možne vyrobiť v rôznych farebných prevedeniach. Je do neho možné integrovať lištu pre osadenie ak centových reflektorov, pre vertikálne nesvetlenie obrazov a iných objektov. Samozrejmosťou je integrácia ovládania svetelných scén a núdzového osvetlenia potrebného pre verejné priestory.

Laboratóriá, zdravotnícke priestory

VEKO systém je možné použiť v laboratóriách rôznych typov. Systém môže byť použitý aj v tzv. „čistých priestoroch“ v zdravotníctve pri prevedení vo vyššom krytí. Na požiadavku vieme dodať špeciálne prevedenia bez obsahu silikónov a krátero-tvorných látok, s odolnosťou na hliník, výpary olejov, chlóru, kyselín a podobne.

 

0
Connecting
Please wait...
Napíšte nám

Prepáčte, ale momentálne niesme online. Napíšte nám a my vám odpovieme.

Vaše meno
* Email
* Pošlite nám správu
Login now

Need more help? Save time by starting your support request online.

Vaše meno
* Email
* Describe your issue
Sme online!
Feedback

Help us help you better! Feel free to leave us any additional feedback.

How do you rate our support?