180 Lumenov na Watt !

Svetovo najefektívnejšie priemyslené svietidlo

VEKO Lightsystems BV predstavil na výstave Light + Building 2016 po prvýkrát na svete, najnovšie svietidlo Veko LED, ktoré produkuje až 180 lumenov na Watt.

Toto je skutočný míľnik v neustálom zefektívňovaní priemyselného osvetlenia. Viac lumenov na jeden watt znamená: menej energie potrebnej pre rovnaké množstvo svetla na pracovisku až o 30% oproti LED svietidlám s pôvodnými výkonom = nižšie prevádzkové náklady. Svietidlo je veľmi zaujímavé a dá sa aplikovať do priemyselných priestorov typu logistické sklady a výrobné haly s inštalačnou výškou nad 8 metrov.

Vlastný vývoj

VEKO má svoje sídlo a výrobnú halu v meste Schagen (Holandsko), ako aj tím inhouse vývojárov.

„Náš R&D tím po vykonaní rôznych testov preukázal schopnosť ponúkať účinnosť svietidla až 180 lumenov na watt, čím sme priniesli nové produkty do nášho portfólia. Okrem toho, s aplikáciou DALI + CLO , môžeme ponúknuť životnosť až 100 000 prevádzkových hodín pri teplote okolitého prostredia do 35 stupňov Celzia“.

Menno Veldboer, generálny riaditeľ spoločnosti VEKO.

Všetky produkty vyrobené spoločnosťou VEKO testuje spoločnosť DEKRA KEMA a svoju kvalitu potvrdzujú aj certifikátom najvyššej elektrickej bezpečnosti ENEC.

Osvetľovacie systémy VEKO sú vyrábané v Holandsku a predávané po celom svete. VEKO má pobočky v Nemecku, Veľkej Británii, Španielsku, Belgicku, Českej republike a na Slovensku.

 

0
Connecting
Please wait...
Napíšte nám

Prepáčte, ale momentálne niesme online. Napíšte nám a my vám odpovieme.

Vaše meno
* Email
* Pošlite nám správu
Login now

Need more help? Save time by starting your support request online.

Vaše meno
* Email
* Describe your issue
Sme online!
Feedback

Help us help you better! Feel free to leave us any additional feedback.

How do you rate our support?